SYSTEM PRZESUWNY ZEWNĘTRZNY

EFEKTOWNY | DO NIETUZINKOWYCH WNĘTRZ

SYSTEM NAŚCIENNY „LOFT” DO DRZWI PRZESUWNYCH

Systemy przesuwne naścienne zewnętrzne

Zamontowanie tego systemu nie wymaga ingerencji w konstrukcję ściany i w nadproża. To duża zaleta tego rozwiązania – system przesuwny naścienny może być zamontowany w dowolnym momencie, bez konieczności przeprowadzania większych prac budowlanych. Drzwi przesuwają się po prowadnicy aluminiowej. System pozwala na zastosowanie drzwi jedno- lub dwuskrzydłowych z możliwością synchronicznego otwierania. W tej opcji proponujemy dwie linie drzwi, różniące się przede wszystkim stylistyką, sposobem mocowania i okuciami:
• systemy przesuwne Standard – estetycznie nawiązujące do klasycznego designu; maskowanie szyny jezdnej jest spójne z kolorystką drzwi; uchwyty mocujące drzwi nie są widoczne;
• systemy przesuwne Loft – charakteryzuje je nowoczesny, minimalistyczny design; doskonale sprawdzą się także we wnętrzach rustykalnych; szyna jezdna i uchwyty utrzymane są w eleganckiej, ciemnej kolorystyce; uchwyty są widoczne na powierzchni drzwi i stanowią dodatkowy element dekoracyjny.

System przesuwny naścienny zewnętrzny LOFT to system przeznaczony do przesuwania wzdłuż ściany jednego lub dwu skrzydeł na aluminiowej prowadnicy. System przesuwny zewnętrzny nie ingeruje w konstrukcję ściany. 

W skład naściennego systemu przesuwnego wchodzą: szyna aluminiowa – prowadnica górna, prowadnik dolny, wózki przesuwne, elementy montażowe, uchwyty, listwy maskujące, belka odbojowa- dojazdowa (w opcji dodatkowej za dopłatą).
W wersji skrzydeł podwójnych istnieje możliwość zastosowania mechanizmu synchronicznego ich otwierania. Pochwyt okrągły PVC w cenie skrzydła.
W systemie przesuwnym naściennym drzwi podwójnych listwa pozioma jest wykonana z 2 elementów. Cena kompletu systemu przesuwnego aluminiowego bez skrzydła drzwi zależy od rodzaju zastosowanej folii.
Całkowity koszt kompletnego systemu przesuwnego zewnętrznego= cena kompletu przesuwnego+ cena skrzydła bezfelcowego. W opcji dodatkowej istnieje możliwość zamówienia ościeżnicy regulowanej do zabudowy otworu drzwiowego.
POCHWYT METALOWY OKRĄGŁY
POCHWYT OKRĄGŁY PVC